درباره شهر رامسر در استان مازندران

رامسر یکی از سرسبزترین و زیباترین شهرهای استان مازندران است که از لحاظ جغرافیایی از شرق به تنکابن، از غرب به جلگه رودسر، از جنوب به کوه‌های البرز و از شمال به دریای خزر محدود می شود. این شهر، تابستانی گرم و مرطوب و زمستانی سرد دارد و به خاطر نزدیکیش به جنگل و دریا و طبیعت فوق‌العاده‌ اش از توریستی ترین شهرهای ایران به حساب می اید.

آب و هوای شهر رامسر
آخرین به‌روزآوری - 4:11
کمینه دما : 9 کمینه دما : 9

مکان‌ها دیدنی و توریستی رامسر

این شهر پر از جاذبه های طبیعی بکر و رویاییست که هر طبیعت گرد و ماجراجویی را به سمت خودش می کشاند. کنار جاذبه های طبیعی، جاذبه های تاریخی هم دارد که دیدنشان خالی از لطف نیست. در کل دریاچه قو جواهرده،  آبشار سیاسرت،  آبشارهای جواهرده، رودخانه دالخانی، جنگل دالخانی، ییلاق گرسماسر،  بلوار کازینو و کاخ مرمر رامسر (کاخ سلطنتی)  از مهم ترین های رامسر هستند و هر کدام به نوبه ی خود جذابیت دارند. پس دیدن این زیبایی ها را از دست ندهید.

بهترین راه سفر

از تهران تا رامسر حدود ۲۵۰ کیلومتر مسافت است که این مسافت را می‌توان به صورت زمینی و با استفاده از ماشین یا اتوبوس که حدود ۴ ساعت زمان میبرد طی کنیم و یا می توان از پرواز تهران رامسر که تقریبا ۴۰ دقیقه زمان میبرد استفاده کرد و به این شهر زیبا سفر کرد.

بعد از خروج از رامسر

بعد از گشت و گذار در طبیعت این شهر زیبا شهرهای تنکابن، کلاردشت، چالوس، عباس آباد، رودسر و لاهیجان، می‌توانند انتخابهای مناسبی برای مقاصد بعدی گردشگری شما باشند.

بهترین فصل برای سفر

معمولا فصل رویایی سفر به شهرهای شمالی پاییز و فصل بهشتی این شهرها، بهار است. چرا که تابستانهایی گرم و مرطوب و زمستانهایی سرد، اجازه گشت و گذار راحت را به شما نمیدهد پس فصل‌های پاییز و بهار بهترین فصول برای سفر به شهر رامسر هستند.

در حال بارگذاری ...

در حال بارگذاری ...