همین‌ورا

گردش آسان و بی دردسر در شهر با همین‌ورا


به محله‌ای جدید نقل مکان کرده‌اید و دنبال آرایشگاه می‌گردید، در شهر به شکل غافلگیرانه‌ای بنزین تمام کرده‌اید و دربه‌در دنبال پمپ بنزین هستید، یا دندان‌درد امانتان را بریده و دنبال نزدیک‌ترین کلینیک می‌گردید، فرقی نمی‌کند؛ به هرکسب‌و‌کاری نیاز داشته باشید، یک اپلیکیشن که بر‌اساس مکان شما، نیازمندی‌تان را روی نقشه نمایش دهد، همیشه راهگشاست.

به‌راحت‌ترین شکل ممکن به کارهای خود در شهر بپردازید، اگرخرید دارید یا می‌خواهید برای تفریح به دل شهر بزنید یا برای انجام هر امور اداری نیاز به بهترین و نزدیکترین مکان دارید و یا حتی به دنبال یک مکان آموزشی، فرهنگی مناسب می گردید، همین‌ورا بهترین اپلیکیشنی است که می‌تواند کمکتان کند.
اپلیکیشن همین‌ورا به شما کمک می کند در هر زمینه ای از جمله آموزشی، مکان های تفریحی، رستوران‌ها بهترین مکان و راه را انتخاب نمایید و همچنین می‌توانید برای هر مکان توضیحاتی را نیز بنویسید.

همین‌ورا

بدون نگرانی در شهر بگردید


یکی از مزیت‌های این برنامه تنوع شناسایی کسب‌‌و‌کار‌های مورد نیاز شماست، یعنی صرفا روی رستوران، یا مکان‌های فرهنگی متمرکز نیست؛ اینطوری لازم نیست برای شناسایی نزدیک‌ترین باشگاه ورزشی، نزدیک‌ترین آموزشگاه زبان، نزدیک‌ترین گل‌فروشی و یا هر فروشگاهی که در ذهن دارید سردرگم شوید؛ شما با داشتن این اپلیکیشن از اینکه چشمتان دنبال آگهی‌نامه‌های کاغذی باشد، جستجوی بی‌نتیجه‌ای در اینترنت داشته باشید یا در خیابان‌ پرسه بزنید و خودتان را خسته کنید، خلاص می‌شوید.
دسته‌بندی مکان‌ها در همین‌ورا شامل ۲۵ بخش می‌شود از جمله زیبایی و تندرستی، کافه و رستوران، حمل‌و‌نقل و خودرو، خرید، کودک، فرهنگی و تفریحی، سلامت و درمان، خدمات شهری، خدمات منزل و خدمات آموزشی؛ که هر کدام از این بخش‌ها در خودشان تقسیم جزئی و متمرکز‌تری دارند که جستجو را برای شما آسان می‌کنند.

با همین‌ورا ارزان و شیک زندگی کنید


اگر می‌خواهید با کمترین خرج بهترین تفریحات ممکن را داشته باشید، یا کالاهای با کیفیت را با بالای ۵۰ درصد تخفیف خریداری نمایید، همین‌ورا به کارتان می‌آید. همین‌ورا یک بستر خرید گروهی است که ارائه‌دهنده بهترین تخفیف‌ها از برترین مراکز تفریحی و دیدنی، مسافرتی، رستوران‌ها در سراسر ایران می‌باشد و این امکان را به شما می‌دهد که زودتر از همه از تخفیف‌های ۳۰ تا ۹۰ درصدی شهرتان باخبر شوید.

چه کسی از تخفیف بدش می آید ؟


همه‌ی ما به دنبال انجام خریدهایی با قیمت کمتر هستیم، اگر بتوانیم خرید خود را اینترنتی و از طریق تلفن هوشمند خود انجام دهیم که فرآیند خرید خیلی جالب‌تر هم خواهد شد.
اگر دوست دارید تمام خرید های خود را همراه با بهترین تخفیف‌های موجود در سراسر ایران انجام دهید، بهترین انتخاب، برنامه‌ی همین‌ورا می باشد. با استفاده از این برنامه می‌توانید از تخفیف های موجود برای هر نوع کالا و خدمات، به موقع، با سرعت بالا، آگاهی پیدا کنید.